O nás

Tick Tack Taxi je moderní pražská taxislužba, člen skupiny STUDENT AGENCY, lídr v oblasti provozování špičkových a zákaznicky transparentních služeb v oblasti taxidopravy.

Taxislužbu provozuje jednotnou flotilou špičkových vozidel – a to pod dvěma značkami: TICK TACK v oblasti luxusního limuzínového segmentu s vozy Audi A6 a GREEN PRAGUE jako taxislužbu špičkové kvality v segmentu ekologických vozidel střední třídy Škoda Octavia.

Pod prémiovou značkou TICK TACK je provozována flotila luxusních vozů AUDI A6. V tomto luxusním limuzínovém segmentu nabízí přepravu prémiovými vozy AUDI A6 s interiérem vybaveným koženými sedačkami, pasažérským tabletem s možností sledování internetu, filmů, seriálů, poslechem hudby. Dalšími službami jsou internet zdarma či balená voda zdarma pro cestující. Samozřejmostí pak je asistence řidiče při nástupu (otevírání dveří, pomoc se zavazadly), stejně jako garance čistoty a férového transparentního účtování přepravy s možností okamžité kontroly ze strany cestujícího.

Značka moderní ekologické taxislužby GREEN PRAGUE osloví zákazníky flotilou špičkových vozidel ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG. Cestujícím nabízí GREEN PRAGUE JEŠTĚ VÝHODNĚJŠÍ CENY a transparentní férové služby s garancí kvality a špičkového servisu. Vozidla GREEN PRAGUE poskytují cestujícím rovněž nejmodernější interiér s garancí čistoty, vybavený pasažérským tabletem s možností ověření projížděné trasy a s možností vyhledávání na internetu. Ve vozidlech je také k dispozici zdarma wi-fi pro připojení k internetu, cestující obsluhuje školený uniformovaný řidič.

Obě značky zastřešuje skupina STUDENT AGENCY, založená a vlastněná předním českým podnikatelem Radimem Jančurou – lídr na trhu v oblasti provozování dálkové železniční a autobusové dopravy pod značkou RegioJet, největší prodejce letenek v České republice a přední prodejce a zprostředkovatel zájezdů, dovolených, pracovních a studijních pobytů v zahraničí a dalších cestovních služeb.

Jezděte s námi po Praze – all inclusive.

Online dobití READY karty

Registrujte svoji READY kartu na našich webových stránkách. Neřešte hotovost a mějte své náklady pod kontrolou. READY karta se mění ze slevového nástroje na platební, přečtěte si více!

Dobít kartu

Kontrola Vaší jízdy Trip—ID

Přes Trip-ID se můžete podívat na jízdu, kterou jste realizovali, a překontrolovat její průběh.
Stačí zadat 16místný kód, který najdete na účtence.

Zkontrolovat